Depilacja laserowa

elight

!!     Depilacja laserowa – coolite pro      !!

Dlaczego depilacja laserowa? 

Jest to trwała metoda usuwania owłosienia, a przy tym szybka, i bezpieczna. Każda z tradycyjnych metod usuwania owłosienia (golenie, depilacja woskiem, elektroliza) niesie za sobą ryzyko wrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych, a nawet blizn. Depilacja laserowa jest wolna od tych zagrożeń. Jest metodą bezinwazyjną, ponieważ nie przerywa ciągłości skóry.

Laser do depilacji opiera się na selektywnej dynamice światła i ciepła (selektywna fototermoliza). Laser diodowy emituje światło, które pochłaniane jest przez włos, a dokładniej przez jego barwnik – melaninę, która wytwarza energię cieplną, powodując tym samym trwałe zniszczenie cebulki włosa. Zjawisko to nie powoduje jednak uszkodzenia tkanek otaczających włosy, dlatego laser do usuwania owłosienia daje efekt długotrwały, bez ryzyka powikłań.

Jak działa COOLITE PRO?

Czym się różni Coolite Pro od tradycyjnej depilacji laserowej?

W przypadku tradycyjnej depilacji laserowej wiązka przenika do skóry właściwej przez naskórek, gwałtownie podnosząc temperaturę mieszków włosowych do 65°C i niszcząc je. Laser w technologii „Jet Smooth” nagrzewa mieszki włosowe do wymaganej temperatury stopniowo, wykorzystując dużą liczbę impulsów emitowanych z niską częstotliwością. Poziom temperatury jest na tyle wysoki, że mieszki włosowe tracą na właściwości.

 

W tradycyjnej depilacji laserowej ciepło niszczy tylko brodawki włosowe | W technologii Coolite ciepło niszczy brodawki włosowe i mieszki włosowe.

Dlaczego 810 nm?

Okazuje się, że fala o długości 810 nm daje najlepsze efekty usuwania owłosienia. Wiązka światła o tych parametrach jest pochłaniana przez melaninę znajdującą się w mieszkach włosowych, a jednocześnie nie ma niekorzystnego wpływu na wodę, jak również hemoglobinę. Dlatego właśnie tak skuteczna i bezpieczna jest depilacja wykonywana przez laser diodowy Coolite Pro.

Cennik:

Wąsik / Broda…………………………………………………………………………………….100zł

Pachy / Bikini płytkie (pachwiny)………………………………………………………..150zł

Bikini pełne / Przedramiona / Ramiona………………………………………………….200zł

Łydki / Brzuch / Klatka piersiowa……………………………………………………….250zł

Plecy / Uda…………………………………………………………………………………………300zł

W pakietach  lub przy min. 3 partiach ciała 20% zniżki