Zabiegi na ciało

zabiegi-na-calo

Zabiegi wyszczuplające / antycellulitowe

Dermomasaż (w pakietach 10% od ceny regularnej):

uda, pośladki (30min)

brzuch (30min)

ramiona (15min)

uda+pośladki+brzuch (45min)

uda+pośladki+brzuch+ramiona (60min)

 

 

 

60zł

60zł

40zł

80zł

90zł

 

 

Bańka chińska:

uda, pośladki (30min)

brzuch (30min)

ramiona (15min)

uda+pośladki+brzuch (45min)

uda+pośladki+brzuch+ramiona (60min)

 

50zł

50zł

30zł

70zł

80zł

 Fale radiowe – jedna partia ciała do wyboru (brzuch/uda/pośladki)  70 zł

Peeling całego ciała

Peeling cukrowy 60 zł
Peeling solny 60 zł

*do każdego masażu peeling – 40zł

Depilacja woskiem

Wąsik 15 zł
Broda 20 zł
Cała twarz 30 zł
Pachy 30 zł
Przedramiona 40 zł
Całe ręce 60 zł
Plecy 50-100 zł
Brzuch 30-50 zł
Klatka piersiowa 30-50 zł
Bikini niepełne 40 zł
Uda 60 zł
Łydki 50 zł
Całe nogi 90 zł

Dermomasaż

Jest unowocześnioną wersją tradycyjnego masażu. Warstwowa technika masażu wpływa w pierwszej kolejności na tkanki powierzchniowe, by w następnej kolejności oddziaływać na tkanki głębokie. Dermomasaż jest połączeniem mechanicznego masażu, wykorzystującego podciśnienie z jednoczesnym zassaniem i rolowaniem skóry. Dzięki temu w miejscu wykonania masażu dochodzi do rozbicia miejscowych złogów tłuszczowych i zwłóknień tkanki podskórnej. Działanie:

  • redukcja cellulitu
  • pobudza procesy metaboliczne w skórze i tkance podskórnej, eliminuje zbędne produkty przemiany materii i reguluje przepływ limfy przez drenaż limfatyczny.
  • regularne zabiegi wspomagają przeciwdziałaniu retencji wody i toksyn w organizmie. Jest pomocny w zwalczaniu obrzęków dolnych kończyn, w tym uczucia ciężkich nóg.
  • ujędrnia skórę poprzez stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny

Fale radiowe

RF wybiórczo ogrzewa komórki tłuszczowej co prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i kurczenia. Rozbite tkanki zamienione w płynny tłuszcz (kwasy tłuszczowe) przemieszczają się do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie są absorbowane przez układ limfatyczny i krwionośny i transportowane są do wątroby, tam trawione i wydalane przez nerki i układ trawienny. RF oprócz usuwania nadmiaru tłuszczu pomaga wygładzać pojawiający się cellulit (poprzez napinanie włókien kolagenu i elastyny) bez okaleczenia naczyń krwionośnych i limfatycznych oraz potęguje produkcję nowego kolagenu przez fibroblasty.

Do głównych wskazań do przeprowadzania zabiegu należą:

  • ujędrnienie skóry ciała, szczególnie ramion i dekoltu,
  • „podnoszenie” pośladków

Masaż bańką chińską

Skoncentrowany jest na miejscach, w których odkłada się tkanka tłuszczowa (głównie brzuch, uda, pośladki). Przyspiesza krążenie krwi i przemianę materii, co w konsekwencji powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, uelastycznia i ujędrnia skórę. Pomaga pozbyć się złogów tłuszczu podskórnego, modeluje sylwetkę i jednocześnie relaksuje. Wykonywany w sposób regularny i prawidłowy daje widoczne efekty już po 5-6 zabiegach. Zalecane jest wykonywanie masażu w seriach 10 zabiegów, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż co 4 dni.