Zabiegi na ciało

zabiegi-na-calo

Zabiegi wyszczuplające / antycellulitowe

Bańka chińska
pakiet 10ciu zabiegów:

uda, pośladki (30min) – 500zł

uda, pośladki, brzuch (45min) – 600zł

 

Dermomasaż
pakiet 10ciu zabiegów:

uda, pośladki (30min) – 500zł

uda, pośladki, brzuch (45min) – 600zł

uda, pośladki, brzuch, ramiona (60min) – 800zł

brzuch (30min) – 500zł

ramiona (20min) – 300zł

Depilacja woskiem

Wąsik 15 zł
Broda 20 zł
Cała twarz 30 zł
Pachy 30 zł
Przedramiona 40 zł
Całe ręce 60 zł
Plecy 50-100 zł
Brzuch 30-50 zł
Klatka piersiowa 30-50 zł
Bikini niepełne 40 zł
Uda 60 zł
Łydki 50 zł
Całe nogi 90 zł

Dermomasaż

Jest unowocześnioną wersją tradycyjnego masażu. Warstwowa technika masażu wpływa w pierwszej kolejności na tkanki powierzchniowe, by w następnej kolejności oddziaływać na tkanki głębokie. Dermomasaż jest połączeniem mechanicznego masażu, wykorzystującego podciśnienie z jednoczesnym zassaniem i rolowaniem skóry. Dzięki temu w miejscu wykonania masażu dochodzi do rozbicia miejscowych złogów tłuszczowych i zwłóknień tkanki podskórnej. Działanie:

  • redukcja cellulitu
  • pobudza procesy metaboliczne w skórze i tkance podskórnej, eliminuje zbędne produkty przemiany materii i reguluje przepływ limfy przez drenaż limfatyczny.
  • regularne zabiegi wspomagają przeciwdziałaniu retencji wody i toksyn w organizmie. Jest pomocny w zwalczaniu obrzęków dolnych kończyn, w tym uczucia ciężkich nóg.
  • ujędrnia skórę poprzez stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny

Masaż bańką chińską

Skoncentrowany jest na miejscach, w których odkłada się tkanka tłuszczowa (głównie brzuch, uda, pośladki). Przyspiesza krążenie krwi i przemianę materii, co w konsekwencji powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, uelastycznia i ujędrnia skórę. Pomaga pozbyć się złogów tłuszczu podskórnego, modeluje sylwetkę i jednocześnie relaksuje. Wykonywany w sposób regularny i prawidłowy daje widoczne efekty już po 5-6 zabiegach. Zalecane jest wykonywanie masażu w seriach 10 zabiegów, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż co 4 dni.